Home » Centrum prasowe » Wyczynowcy dzieciakom

Wyczynowcy dzieciakom

1 czerwca 2014 w Krakowie na terenie Motodromu przy ul. Stella Sawickiego (wjazd od ul. Medweckiego, odbędzie się ?Moto Dzień Dziecka? - impreza nie tylko dla dzieci. Organizatorzy zapraszają od godziny 11.00 na pokazy nadzwyczajnych umiejętności, wśród których będzie można zobaczyć wyczyny Kamila Kobędzowskiego ? niezwykłego, stuntowego talentu z Małopolski.


  Stunt rowerowy to wyjątkowo widowiskowa dyscyplina. Akrobacje i ewolucje wykonywane są dynamicznie podczas jazdy na rowerze. Komuś, kto widzi je pierwszy raz, często wydają się zaprzeczać prawom fizyki. Najbardziej spektakularne stuntowe wyczyny zobaczycie na: http://www.youtube.com/user/kamil6hopo. Pokazy grupy ExtremeTeam OstraJazda w której będzie można zobaczyć akrobacje w wykonaniu Kamila rozpoczną się o 11.10, 13.00 i 15.00.

Na uczestników czekają też inne atrakcje jak: pokaz Wushu, pokaz Szkoły Jazdy Kościuszki czy tor przeszkód dla skuterów i motocykli. Specjalnie dla dzieci zorganizowano: miasteczko komunikacyjne, liczne konkursy, pokazy samochodów rajdowych, zabytkowych i pojazdów ratowniczych, pokazy wyczynów kaskaderskich na motocyklu oraz? darmową watę cukrową! Zakończenie imprezy planowane jest na godzinę 16.00. Nie spóźnijcie się!

Kamil Kobędzowski jest uczniem ?Trzynastki?, XIII LO w Krakowie. Wyczynowo uprawia stunt rowerowy. Kamil jest niezwykle aktywnym sportowcem, wśród wielu jego ?wyczynów? z pewnością należy wymienić udział w półfinale programu Mam Talent, pokaz na mistrzostwach świata we freestylu - Stunt GP, a także występy na takich imprezach jak: Piknik Jaworznicki "Bezpieczni na drodze", OldtimerBazar czy Tuning Show. W 2012 roku zajął 2 miejsce w International Online Stunt MTB Championship. W 2014 będzie na tych zawodach jurorem.
 
Więcej informacji na facebooku: https://www.facebook.com/KamilStunts