Home » Centrum prasowe » Wyczynowy Dzień Dziecka

Wyczynowy Dzień Dziecka

1 czerwca 2014 na terenie krakowskiego Motodromu odbył się ?Moto Dzień Dziecka? ? impreza stworzona dla dzieci ale także ich motozakręconych tatusiów i mam. Odwiedzający mieli okazję zobaczyć wyczyny Kamila Kobędzowskiego ? niezwykłego, stuntowego talentu z Małopolski.


Stunt rowerowy to wyjątkowo widowiskowa dyscyplina. Akrobacje i ewolucje wykonywane są dynamicznie podczas jazdy na rowerze. Komuś, kto widzi je pierwszy raz, często wydają się przeczyć prawom fizyki. Bardzo efektowne wyczyny z tej dyscypliny można zobaczyć na stronie: http://www.youtube.com/user/kamil6hopo. Kamil Kobędzowki występował w towarzystwie stuntowych motocyklistów z grupy ExtremeTeam OstraJazda. Ich spektakularne akrobacje przyciągnęły liczną widownię, która wspaniały pokaz nagrodziła gromkimi owacjami.
 
Dużą popularnością cieszyły się także pokazy umiejętności drifterów z grupy Drift Paradise. Wśród różnorodnych atrakcji nie zabrakło możliwości zapoznania się z tajnikami Wushu i pokazu Szkoły Jazdy Kościuszki. Specjalnie dla dzieci zorganizowano: miasteczko komunikacyjne, liczne konkursy, pokazy samochodów rajdowych, zabytkowych i ratowniczych, a także pokazy wyczynów kaskaderskich na motocyklu. Najmłodszych niezmiernie cieszyła darmowa wata cukrowa.
 
Kamil Kobędzowski jest uczniem ?Trzynastki?, XIII LO w Krakowie. Wyczynowo uprawia stunt rowerowy. Jest niezwykle aktywnym sportowcem, wśród wielu jego osiągnięć z pewnością należy wymienić udział w półfinale programu Mam Talent, pokaz na mistrzostwach świata we freestylu - Stunt GP, a także występy na takich imprezach jak: Piknik Jaworznicki "Bezpieczni na drodze", OldtimerBazar czy Tuning Show. W 2012 roku zajął 2 miejsce w International Online Stunt MTB Championship. W 2014 będzie na tych zawodach jurorem.
 
Więcej informacji na facebooku: https://www.facebook.com/KamilStunts
 
Tomasz Pałetko
PR Manager
Tel. +48 600-962-507