Home » Firma

Firma

Działamy w PR od 2008 roku. W tym czasie realizowaliśmy szereg różnorodnych projektów. Pracowaliśmy dla branży inżynieryjnych, niskoprądowych i związanych z teleinformatyką. Wspieraliśmy wprowadzanie na rynek nowych produktów, budowaliśmy wizerunki marek i osób.

Ludzie

Założycielem agencji Bahama jest Tomasz Pałetko, doktorant na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalizuje się w zarządzaniu wizerunkiem organizacji. Ukończył socjologię, a następnie public relations. Pracował m. in. dla: Shell Marketing Polska, Papaya Group Agencji Public Relations oraz notowanej na warszawskiej giełdzie Unimie 2000. W latach 2011-2014 pełnił funkcję rzecznika prasowego Towarzystwa Doktorantów UJ.

Jako firma współpracujemy z ekspertami z różnych dziedzin związanych z public relations i branżami pokrewnymi. Stale zdobywamy nową wiedzę, doskonalimy kompetencje i wzbogacamy doświadczenie. Rozwijamy się, aby nasz Klient zawsze otrzymywał wykokiej jakości usługę, która skutecznie zrealizuje jego plany.